CZ EN RU

SPECIÁLNÍ PROJEKTY

Kromě tradičních technologických projektů potravinářského, chemického a energetického průmyslu patří mezi nejčastější projekty realizované společností ZVU STROJÍRNY také výroba speciálních  vysokotlakých, tepelně namáhaných a chlazených nádob, těles MRI magnetů (výrobky GE), vulkanizačních kotlů, odstředivek speciálního použití a dále těžkých ocelových konstrukcí.

Součástí kompletního servisu při výstavbě technologických linek a celků nabízejí ZVU STROJÍRNY rovněž pomoc a spolupráci s investorem v oblasti financování. Společnost aktivně spolupracuje s českými státními institucemi pro podporu exportu EGAPem a Českou exportní bankou. Finanční servis je dále doplněn o širokou nabídku služeb dalších bank a finančních institucí.

Společnost disponuje kvalifikovanými pracovníky, kteří se pohybují nebo pracují přímo v teritoriu investora a jejich teritoriální znalosti jsou následně využity při přípravě kompletního technologického projektu. ZVU STROJÍRNY v neposlední řadě zajišťují kompletní dodávky výrobních závodů na klíč.